Getir Depo Yönetimi El Terminal Projesi

Getir Depo Yönetimi
El Terminal Projesi

KULLANILAN ÜRÜN
Sunmi L2 Dayanıklı Android El Terminali
projeicon_whiteb
PROJE ADEDİ
3.500+
PROJE YILI
’21

PROJE AÇIKLAMASI
Getir, dünyada bir ilki 2015 yılında Türkiye’de başlatarak, ortalama 10 dakikada market ürünlerini kullanıcılarla buluşturmaya başladı.

1500 ürünü, haftanın 7 günü, gece gündüz, dakikalar içinde kullanıcılarının diledikleri adrese teslim eden Getir, GetirYemek, GetirBüyük, GetirSu, GetirÇarşı ve GetirBiTaksi hizmetleri ile de kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırıyor.

6 yıl gibi kısa bir zamanda 7,5 milyar dolar değerlemeye ulaşan Getir, 1 milyar doları aşan teknolojik girişimlerin yer aldığı Unicorn listesinde yer alıyor. Türkiye’ye ek olarak 2021 yılı başından bu yana İngiltere’de hizmete başlayan Getir, şu anda Hollanda, Almanya, Fransa, İspanya ve İtalya’da da kullanıcılarına ulaşıyor. Bu hızla büyüyen teknolojik girişimin organizasyon ayağında ise otomasyon sistemleri önem taşıyor. Getir, tüm depo operasyonunda Türkiye Tek Yetkili Distribütörü olduğumuz Sunmi’nin L2 Android El Terminallerini tercih ediyor. 3.500 adetten fazla sayıda Sunmi L2, Getir depolarından ürünlerin kullanıcılara hızlı bir şekilde ulaştırılmasına destek sağlıyor.

SUNMI
Sunmi L2 Dayanıklı Android El Terminali
SunmiL2
Sunmi
SUNMI
Tüm Sunmi ürünlerini
keşfedin!
Projelerinizde kullanabileceğiniz benzer ürünler