Akbank Yeni Sıra Yönetim Sistemi Kiosku Projesi

Akbank
Yeni Sıra Yönetim Sistemi Kiosku

KULLANILAN ÜRÜN
Özel Tasarım Kiosk
projeicon_whiteb
PROJE ADEDİ
870
tarihicon_white
PROJE YILI
’19
İŞ ORTAĞIMIZ
Zenn Bilişim

PROJE AÇIKLAMASI
Akbank Yeni Sıra Yönetim Sistemi
Kiosku Projesi

Akbank tarafından 2019 yılı ilk çeyreğinde başlatılan yeni konsept şube dönüşüm çalışmaları kapsamında kullanılmasına karar verilen yeni Sıra Yönetim Sistemleri Kiosklarının üretimi şirketimiz tarafından yapıldı. Stratejik İş Ortağımız Zenn Bilişim tarafından yürütülen proje kapsamında toplam 870 adet Sıra Yönetim Sistemi Kioskunun üretimi ve teslimatları Eylül 2020 itibariyle tamamladı.

Yaklaşık 1,5 yıl süren proje kapsamında kullanılan kioskların tasarımı Türkiye’nin önde gelen endüstriyel tasarım şirketi Arman Tasarım tarafından Akbank için özel olarak yapıldı. Yeni Akbank Sıra Sistemi Yönetim Kiosku, göz alıcı tasarımı ve gelişmiş fonksiyonları ile Sıra Yönetim Sistemi Kiosklarına yepyeni bir soluk getiriyor.

Projede kullanılan Elo 2094L Rear Mount Dokunmatik Monitörün sahip olduğu Elo TouchPro PCAP teknolojisinin Thru Glass özelliği sayesinde kioskun ön yüzeyinde tek parça bir koruma camı kullanımı mümkün oldu. Bu sayede sade ve şık bir kiosk ara yüzü sağlamanın yanında ekran bezeli ve diğer çıkıntıların olmadığı düz cam yüzey, temizlik ve dezenfektasyon açısında önemli bir avantaj sağlıyor. Elo 2094L Dokunmatik Monitörün geniş izleme açısı özelliği sayesinde dikey olarak kullanılan ekranda her açıdan net ve parlak bir görüntüsü sunuluyor.

Kiosk üzerinde işlem yapan müşterinin kendisi kolay ve hızlı bir şekilde tanıtması için gerekli tüm teknolojileri üzerinde barındıran yeni sora yönetim sistemi kiosku dokunmatik ekrandan hızlı bir şekilde TC Kimlik Numarası girişi yanında Manyetik Kart, NFC ve QR Kod okuyucuları ile yeni nesil bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Projelerinizde kullanabileceğiniz benzer ürünler